KANAL V VE RADYO BOX’A ANSİAD’TAN ÖDÜL

ANSİAD YILIN MEDYA ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI. KANAL V EKRANLARINDA YAYINLANAN TARIMIN BAŞKENTİNDEN YILIN TV PROGRAMI, RADYO BOX’TA YAYINLANAN ANTALYA GÜNDEM İSE YILIN RADYO PROGRAMI SEÇİLDİ. ÖDÜLLER 14 OCAK’TA SAHİPLERİNİ BULACAK

[KGVID width=”640″ height=”480″] http://www.kanalv.com.tr/video/02.01.2017/8.mp4[/KGVID]

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin bu yıl 21. sini düzenlediği “2016 Yılı ANSİAD Yılın Medya Ödülleri” sahiplerini buldu. Batı Akdeniz Bölgesi’nde aktif olarak çalışan 35 medya mensubunun 53 eserle katıldığı yarışma, Yazılı Basın, Görsel Medya, İşitsel Medya ve İnternet Haberciliği olmak üzere dört dalda değerlendirmeye alınırken, iletişim ve medya alanlarında başarılı çalışmalar yapan genç iletişimciler de ödüllendirildi. İşitsel ve Görsel medya alanlarında birincilik ödülü ise Kanal V ve Radyo Box’a geldi.

Yılın en iyi televizyon programı gazeteci Pelin Gel Ağan’ın hazırlayıp sunduğu Kanal V ekranlarında yayınlanan Tarımın Başkentinden olurken, yılın en iyi radyo programı ise Radyo Box’ta gazeteciler Ali Orhan ve Nihat Toklu’nun hazırlayıp sunduğu Antalya Gündem’e verildi.

 

ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan, Batı Akdeniz Bölgesinin ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunan özgün, bağımsız ve dürüst gazetecilik ilkelerine uygun eserler için verdikleri ödülle, yerel medyaya destek verdiklerini söyledi.

Yarışmada, haber dalında birincilik Hürriyet gazetesinden Ceren Deniz’e, inceleme araştırma dalında birincilik Hakkı Sargın’a, röportaj dalında birincilik Mesut Yaramış’a, makale dalında birincilik Ömer Faruk Güder’e, internet haberciliği dalında birincilik Ferhan Bozkaya’ya, “Genç İletişimci Ödülü ise Ufuk Kaplan’a verildi.

Ödüller 14 Ocak Cumartesi günü ANSİAD 27’nci Kuruluş Yıldönümü Balosu’nda yapılacak törenle sahiplerini bulacak.