Ziyarete gitti evi yandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE OTLUK ALANDA ÇIKAN YANGIN EVDE OLMADIĞI SIRADA 67 YAŞINDAKİ ENGELLİ KADININ EVİNE SIÇRADI VE TÜM EŞYALARI YANAN KADININ EVİ KULLANILAMAZ HALE GELDİ. YANAN EVDEN SADECE YAŞLI KADININ KÖPEĞİ KURTULDU.

Yangın, 18 Temmuz Cumartesi günü Yenikışla Mahallesi’nde çıktı. Edinilen bilgiye göre, mahalledeki otluk alanda çıkan ve birden dumanların yükseldiği yangın, yürüme engeli bulunan 67 yaşındaki Cennet Yıldırım’ın  evine sıçradı.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca İtfaiye Birimine bağlı ekiplerin müdahalesiyle söndürülen yangında, yaşlı kadının evi kullanılamaz hale geldi.

 

HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİNİ BEKLİYOR
Rahatsızlığı nedeniyle bir böbreği alınan talihsiz kadın, yaşadıklarına isyan ediyor. Tek isteği hayırsever birinin evini yaptırması. Yanan evden sadece ‘Bozca’ adlı köpek kurtuldu. Cennet Yıldırım’ın köpeği, yanan evin etrafından hiç ayrılmıyor.

 

YEĞENİ EVDE OLAMAMASINA SEVİNİYOR
Cennet Yıldırım’ın yanında kaldığı yeğeni Mehmet Uysal halasının yangın sırasında evde olmamasının büyük bir şans olduğunu söylüyor.


YANAN EVİNDEN SADECE KÖPEĞİ KURTULDU 
Kalacak bir evi olmadığı için şimdilik yeğenlerinin evinde yaşadığını dile getiren 67 yaşındaki Cennet Yıldırım'ın bahçesindeki meyve ağaçları da küle döndü. Evinden geriye bir tek köpeği kaldı.

 

Anahtar Kelimeler:
Tarihi elmalı güreşleri için temaslar başladıÖnceki Haber

Tarihi elmalı güreşleri için temaslar ba...

Kazakistanlı genç kız 72 gündür kayıpSonraki Haber

Kazakistanlı genç kız 72 gündür kayıp

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!