Yaralı köpeğe yardım edince hacizlik oldu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA’NIN AKSU İLÇESİNDE 6 AY ÖNCE BİR OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI SOKAK KÖPEĞİNE YARDIM EDEN ÇAPAN CÖMERTOĞULLARI, VETERİNER HEKİM TARAFINDAN ÇIKARTILAN TEDAVİ MASRAFI SEBEBİYLE İCRALIK OLDU. 2 BİN 500 LİRALIK TEDAVİ MASRAFININ 6 BİN 500 LİRAYA ÇIKARILDIĞINI İLERİ SÜREN CÖMERTOĞULLARI, ŞİMDİ KARA KARA YAPTIĞI İYİLİĞİN FATURASINI NASIL ÖDEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYOR.
Kaptan İlaçlama

Alanya ilçesinde kimya sektörü üzerine işletmesi bulunan Çapan Cömertoğulları, 6 ay önce malzeme almak için Serik ilçesinde malzeme alacağı sırada Aksu- Serik karayolundaki iş yeri yakınında otomobilin çarptığı yaralı bir sokak köpeği gördü.

Hiç düşünmeden yaralı hayvanı yakında bulunan bir veteriner kliniğine götürerek tedavi ettirdi am Cömertoğullarının bu iyilik severliği kendisine pahalıya maal oldu.

Veteriner köpeği iyileştirebilmek için 2500 TL civarında ücreti olduğunu söyledi. Çapan Cömertoğulları yanında 1200 TL olduğunu söyleyerek elindeki tüm parayı veterinere verdi.

Kalan 1300 TL’yi vermek üzere kliniğe giden Cömertoğulları bu kezde 5 bin liralık mama masrafı ile karşılaştı.

 Bu olaydan yaklaşık 2,5 ay sonra Çapan Cömertoğulları, şans eseri baktığı e-devletinde veterinerden masraflarıyla birlikte 6500 TL’lik icra geldiğini fark etti.

Avukatıyla görüşen Cömertoğulları, başlatılan icra takibine itiraz etti ve gerekli hukuki çalışmaları kendilerinin de başlattıklarını bildirdi. Bu para ödenir ama kimse can yaratamaz diyen Cömertoğulları köpeğin ismini de Haciz koydularını söyledi.

Anahtar Kelimeler:
Patara antik kenti’nde muhteşem konserÖnceki Haber

Patara antik kenti’nde muhteşem konser

Büyükşehir’den çocuklara özel sinema keyfiSonraki Haber

Büyükşehir’den çocuklara özel sinema key...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!