Pompalı tüfekle eczaneye saldırdı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SERİK İLÇESİNDE POMPALI TÜFEKLE ECZANEYE SALDIRAN VE RASTGELE ATEŞ EDEN ŞÜPHELİ, GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI. KORKU DOLU ANLARIN YER ALDIĞI GÖRÜNTÜLERDE, ŞÜPHELİNİN POMPALI TÜFEKLE İŞ YERİNE GİRDİĞİ, ECZANEDE BULUNANLARI DIŞARIYA ÇIKARDIĞI VE RASTGELE ATEŞ ETMEYE BAŞLADIĞI GÖRÜLÜYOR.

Serik Kökez Mahallesi’nde bulunan bir eczaneye giren ve elindeki pompalı tüfekle rast gele ateş eden şüpheli korkuya neden oldu. Eczaneye gelen Ali Y., eczane sahibinin tanıdığı olduğu iddia edilen R.T’nin kendisine borcu olduğunu ileri sürerek, parasının ödenmesini istedi.

 

Eczane çalışanlarından olumsuz yanıt alan Ali Y., yanında bulunan pompalı tüfekle çevreye ateş etmeye başladı. Eczanede bulunan 2 personel de korku dolu anlar yaşadı. Can kaybının ve yaralanmanın yaşanmadığı olayda saçmalar eczanenin çeşitli alanlarına isabet etti. Olayın ardından kaçan şüpheli Ali Y. yakalandı.


Yaşanan panik ise eczanenin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Ali Y’nin pompalı tüfekle iş yerine girdiği, kapı önünde bulunan 2 vatandaşı dışarıya çıkardığı ve rastgele ateş etmeye başladığı görülüyor.

Anahtar Kelimeler:
Önce polisle tartıştı sonra kelepçelendiÖnceki Haber

Önce polisle tartıştı sonra kelepçelendi

Sara hastası genç denizde boğularak can verdiSonraki Haber

Sara hastası genç denizde boğularak can...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!