Patenci Kızlar Yürekleri Ağza Getirdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar


TRAFİĞİN EN YOĞUN OLDUĞU BULVARLARDAN BİRİ OLAN ANTALYA BULVARINDA İKİ GENÇ KIZ TRAFİKTE PATENLERİYLE TEHLİKELİ BİR YOLCULUĞA ÇIKTI. PATENCİ KIZLAR, SEYİR HALİNDEKİ BİR KAMYONETİN ARKASINA TUTUNUP DAKİKALARCA TRAFİKTE İLERLEDİLER. YANLARINDAN HIZLA GEÇEN ARAÇLARA DA ALDIRMADILAR.

Kamyonetin arkasına tutundular... Canlarını hiçe sayıp trafikte dakikalarca ilerlediler.  2 patenci genç kız, şehirlerarası ulaşımın sağlandığı Antalya bulvarında seyir halinde olan kamyonetin arkasına tutunarak tehlikeye davetiye çıkardı.  Gençlerin tehlikeli yolculuğu seyir halindeki bir sürücünün cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, bir süre sonra duran kamyonetin arkasında kendisinin çekildiğini fark eden genç kızlar aracın arkasından ayrılıp başka araçlara yönlendi. 

 


Genç kızların kendilerini kayda aldığını gören sürücüye ilk başta ‘çekme’ dedikleri, ardından da aynı sürücüyle tutunma pazarlığına girdiği görüldü.  Sürücülerin uyarılarını dikkate almayan gençlerin tehlikeli paten oyunu başka araçlarla devam etti.

 

Antalya'da hamamlara tur yasağı iptal edildiÖnceki Haber

Antalya'da hamamlara tur yasağı iptal ed...

Duygu Çelik'in Katil Zanlısı YakalandıSonraki Haber

Duygu Çelik'in Katil Zanlısı Yakalandı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!