Önce polisle tartıştı sonra kelepçelendi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA’DA KIRMIZI IŞIĞI 2 METRE GEÇİP CEP TELEFONUNDAN GİDECEĞİ ADRESE BAKAN MOTORLU KURYE, TRAFİK POLİSİNE YAKALANDI. KİMLİK İBRAZ ETMEYEN KURYE İLE POLİS ARASINDA TARTIŞMA YAŞANDI. KURYEYE, KIRMIZI IŞIKTA GEÇMEK, CEP TELEFONU KULLANMA VE KİMLİK İBRAZ ETMEMEKTEN DOLAYI 834 LİRA PARA CEZASI YAZILDI. KELEPÇELERİ DAHA SONRA ÇÖZÜLEN KURYE, MOTOSİKLETİNE BİNİP SİPARİŞLERİNİ GÖTÜRMEK İÇİN YOLUNA DEVAM ETTİ.


Pizza siparişinin götüren 18 yaşındaki  kurye Yusuf Dursun, Muratpaşa ilçesi Güllük Caddesi'nde gideceği adresi bulamayınca navigasyona baktı. Kırmızı ışığı geçince trafik polisi tarafından durdurulan genç kimliğini ibraz edemeyince ikili arasında tartışma çıktı. Çevredekilerin meraklı gözlerle izlediği olayda ters kelepçelenen kuryeye kırmızı ışıkta geçmek, trafikte cep telefonu kullanma ve kimlik ibraz etmemekten dolayı 834 lira para cezası yazıldı.

 

Ardından motosikleti bölgeye çağrılan çekiciye alındı. Ortamın sakinleşmesinin ardından kelepçesi çözülen kuryenin motosikleti de geri verildi. Yusuf Dursun'un yaşanan olayla ilgili savunması da bir hayli ilginç oldu. Genç Kurye “Millete hizmet veriyoruz bir nevi”dedi

Otel mühürlenince çalışanlar eylem yaptıÖnceki Haber

Otel mühürlenince çalışanlar eylem yaptı

Pompalı tüfekle eczaneye saldırdıSonraki Haber

Pompalı tüfekle eczaneye saldırdı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!