Muratpaşa Belediyesi Karantina Bölgesinde

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Muratpaşa Belediyesi Karantina Bölgesinde
Muratpaşa Belediyesi, Antalya'da Yeşildere ve Gebizli mahallelerinin belli bölümlerinde uygulanan karantina dolayısıyla bölge sakinlerine gıda destek kolisi ve sıcak yemek ulaştırıyor.

Antalya'da tespit edilen koronavirüs vakaları nedeniyle karantina kararı alınan Yeşildere ve Gebizli mahallelerinde Muratpaşa Belediyesi ekipleri desteklerini aralıksız sürdürüyor.

Karantina Bölgesine Sıcak Yemek ve Koli Yardımı

İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ekipler, bölgede şu ana kadar 213 eve gıda kolisi desteğinde bulunurken 29 haneye günlük sıcak yemek sağlıyor. Bununla birlikte ekipler, mahallelinin eczane ve market alıverişi gibi ihtiyaçlarını Vefa Sosyal Destek Gruplarıyla koordineli karşılıyor. Muratpaşa Belediyesi, bunun yanı sıra, mahallede oturan ve karantinada olan 8 çalışanı aracılığıyla bölgede dezenfeksiyon çalışması da gerçekleştiriyor. Belediye çalışanları kendilerine ulaştırılan koruyucu giysiler, teknik ekipmanlar ve kimyasallarla kendi mahallelerini ilaçlarken belediye arazözleri de mahalleye girerek sokakları baştan sona dezenfektanla yıkadı.

Anahtar Kelimeler:
Adana'da polisin durdurduğu 17 kişilik minibüsten 34 kişi çıktıÖnceki Haber

Adana'da polisin durdurduğu 17 kişilik m...

25 İlde Maske Takma Zorunluluğu GetirildiSonraki Haber

25 İlde Maske Takma Zorunluluğu Getirild...

Haber Yorumları

  • Taha Yilmaz20-05-2020 18:32

    başkanımız bize de gönderdi, teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!