Maskeniz Yüzünüz Olsun Sloganı İle Yola Çıktı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
PANDEMİ İLE HAYATIMIZA GİREN VE ZORUNLU HALE GELEN MASKELER ŞİMDİLERDE RENGARENK DESEN DESEN KARŞIMIZA ÇIKIYOR. COVİT-19'UN YARATTIĞI PSİKOLOJİK BASKISI BİRAZ OLSUN HAFİFLETMEK VE KENDİMİZİ DAHA İYİ HİSSETMEK İÇİN RENKLENDİRİLEN MASKELERE FARKLI BİR KONSEPT DAHA EKLENDİ. MASKENİZ YÜZÜNÜZ OLSUN SLOGANI İLE YOLA ÇIKAN BİR FOTOĞRAFÇI VESİKALIK FOTOĞRAFTAN YÜZÜNÜZÜ ALIYOR VE MASKENİZİN ÜZERİNE BASIYOR. ORTAYA İSE İŞTE BÖYLE RENKLİ VE BİR O KADAR EĞLENCELİ GÖRÜNTÜLER ÇIKIYOR.

Koronavirüs hayatımıza girdiğinden bu yana maske takmak zorunda kalınması aslında insan psikolojisini de olumsuz yönde etkilemeye başladı.Çoğu zaman maskenin altında kişi en yakınını bile tanıyamaz oldu.

 

Kolları sıvayan yılların fotoğraf ustası Halil Öztürk “maskeniz yüzünüz olsun” sloganı ile yola çıktı ve müşterilerinin vesikalık fotoğraflarını alarak maskenin üzerine bastı. Öztürk vatandaşların yüzlerini ortaya koyan maskelere ilgisinin yoğun olduğunu  belirterek, covit 19'un stresin uzaklaşmak isteyenlerin komik surat maskelerine taleplerinin bir hayli fazla olduğunu söyledi.

Sıcak Havayı Fırsat Bildiler Sahillere KoştularÖnceki Haber

Sıcak Havayı Fırsat Bildiler Sahillere K...

Borcu Devam Eden Elektrikli Bisikleti ÇaldıSonraki Haber

Borcu Devam Eden Elektrikli Bisikleti Ça...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!