Kepez'den Öğrencilere Portakal Suyu İkrami

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN ‘İLK TENEFFÜSTE İLÇEMİZİN TÜM OKULLARINA PORTAKALLAR BİZDEN.’ PAYLAŞIMI YAPAN KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, SÖZÜNÜ TUTTU.TÜTÜNCÜ’NÜN TALİMATIYLA İLK TENEFFÜS ZİLİNDE KEPEZ’İN 120 OKULUNDA, 17 BİN 258 ÖĞRENCİYE PORTAKAL SUYU VE MEYVELİ KEK İKRAMI YAPILDI.

Okul öncesi eğitim kurumlarında ve ilkokul 1’inci sınıflarda ders zilinin çalması üzerine Başkan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 19 Mart’ta öğrencilere verdiği sözü unutmadı.

 

Başkan  Tütüncü, Kepez Kaymakamı Nusret Şahin ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural ile beraber Şerife Tufan İlkokulu’ndaki çocukların hem ilk ders zili heyecanına ortak oldu, hem de verdiği portakal sözünü yerine getirdi.  Tek tek her sınıfa giren heyet, sohbet ettikleri öğrencilere portakal suyu ve kek ikramında bulundu.Pandemi tedbirleri nedeniyle portakal suyu ve kek dağıtımları eldiven, maske ve sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak yapıldı.

 

 

Başkan Tütüncü her yıl haftada bir kere liselere yaptığı ziyaretlerden ve öğrencilerle gerçekleştirdiği sohbetlerden bahsetti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencileri motive etmek ve sözümüzü yerine getirmek istedik.” dedi.

Havalimanında Gelin Ve Damadı Görenler ŞaşırdıÖnceki Haber

Havalimanında Gelin Ve Damadı Görenler Ş...

Büyükşehir, Boğaçayı’nı Yakından İzliyorSonraki Haber

Büyükşehir, Boğaçayı’nı Yakından İzliyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!