İşsiz genç asansörde ölü bulundu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KONYAALTI PLAJI'NA VATANDAŞLARIN ULAŞIMI SAĞLAYAN 35 METRE YÜKSEKLİĞİNDEKİ ASANSÖR BOŞLUĞUNDA ERKEK CESEDİ BULUNDU. YAPILAN PARMAK İZİ İNCELEMESİNİN ARDINDAN CESEDİN 22 YAŞINDAKİ FARUK SANATMA'YA AİT OLDUĞU BELİRLENDİ. İŞSİZ OLAN GENCİN HERGÜN YÜZMEK İÇİN KONYAALTI PLAJINA GİTTİĞİ ÖĞRENİLDİ.

Falez Parkı'ndan Konyaaltı Plajı'na inişi sağlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait asansörde bir erkek ceseti bulundu. Sahil Antalya Yaşam Parkı'nda yürüyüş yapan bazı vatandaşların asansörü kullanmak istemesi ile ortaya çıkan olayda hemen bölgeye polis ve iftaiye ekipleri çağrıldı.

 

Bölgede inceleme yapan polis ekipleri asansörün 2'nci katında şahsın ayakkabılarını buldu. Şahsın, nereden girdiği yönünde polis asansörün arka kısmında yer alan acil iniş merdiveninde uzun süre inceleme gerçekleştirdi. Üzerinden kimlik bilgileri çıkmayan cesetin daha sonra parmak izi incelemesi yapıldı ve cesetin 22 yaşındaki Faruk Sanatma'ya ait olduğu belirlendi.

 


İşsiz olduğu ve her gün Konyaaltı Plajı'na gelerek yüzdüğü öğrenilen Sanatma'nın cenazesi yakınları tarafından alınarak Kurşunlu Mezarlığı'na götürüldü.antalya 

Anahtar Kelimeler:
İş Arkadaşlarının Tartışması Kanlı BittiÖnceki Haber

İş Arkadaşlarının Tartışması Kanlı Bitti

Manavgat'ta Çiftlikte Korkutan Yangın!Sonraki Haber

Manavgat'ta Çiftlikte Korkutan Yangın!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!