Havalimanında Gelin Ve Damadı Görenler Şaşırdı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA HAVA LİMANINDAKİ GELİNLERİN SIRA DIŞI GÖRÜNTÜLERİ İZLEYENLERİ HEM GÜLDÜRDÜ HEM DÜŞÜNDÜRDÜ.MERSİN’DE DÜĞÜNDEN ÇIKIP BALAYI İÇİN ANTALYA UÇAĞINA SON ANDA YETİŞEN YENİ EVLİ ÇİFT, ÜZERLERİNİ BİLE DEĞİŞECEK FIRSAT BULAMAYINCA HAVALİMANINA GELİNLİK VE DAMATLIKLA GİRMEK ZORUNDA KALDI. HAVALİMANINDAKİ YOLCULARIN ŞAŞKIN BAKIŞLARI ALTINDA ÇİFT BALAYINI GEÇİRECEKLERİ OTELİN YOLUNU TUTTU. O ANLARSA DİĞER YOLCULARIN CEP TELEFONU KAMERALARIYLA GÖRÜNTÜLENDİ.

Antalya Havalimanında gelin ve damatlıkları ile yolcu olarak bulunan  çift  sıra dışı görüntüleri izleyenleri hem güldürdü hem düşündürdü. Mersin’den düğünlerini yapıp  balayı için Antalya uçağına son anda yetişen yeni evli çift, üzerlerini bile değişecek fırsat bulamayınca havalimanına gelinlik ve damatlıkla girmek zorunda kaldı. O anlarsa diğer yolcuların cep telefonlarıyla görüntülendi.

 

Antalya’da çekilen bir diğer görüntü ise yeni evlenen bir çift için araçlarla kapatılan yol, oyun  pisti haline getirildi. Gelin, damat ve bazı davetliler, araçlardan gelen müzik eşliğinde oynadı. Davetlilerden bazıları araçlara yaslanarak oynayanlara tempo tuttu

 

Düğün görüntüleri vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı, sosyal medyada da binlerce kez izlendi.

Toplam 42 Kilo Uyuşturucu Maddesi Ele GeçirildiÖnceki Haber

Toplam 42 Kilo Uyuşturucu Maddesi Ele Ge...

Kepez'den Öğrencilere Portakal Suyu İkramiSonraki Haber

Kepez'den Öğrencilere Portakal Suyu İkra...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!