Düğende sosyal mesafesiz ve maskesiz eğlendiler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DÜNYA GENELİNİ ETKİSİ ALTINA ALIP BİNLERCE İNSANIN ÖLÜMÜNE MİLYONLARCA İNSANIN DA HASTALIĞA YAKALANMASINA NEDEN OLAN KORONA VİRÜS SALGININDA NORMALLEŞME SÜRECİ YAŞANIRKEN, YETKİLİLERİN BAZI UYARILARI NE YAZİK Kİ KULAK ARDI EDİLİYOR. ANTALYA'DAKİ BİR DÜGÜNDE YAŞANANLAR İSE SALGINI NE KADAR CİDDİYE ALINDIĞI VE KURALLARA NE KADAR UYULDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SERDİ. İŞTE KURALLARIN HİÇE SAYILDIĞI O DÜĞÜNDEN GÖRÜNTÜLER.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını ile mücadele devam ederken, düğün sezonu 1 Temmuz itibariyle açıldı.

 

Yetkililer salgının yayılmaması amacıyla bir çok Uluslar arası etkinlik toplantı ve orfanizaysoynları iptal ederken, düğünlerin de bazı kurallar çerçevesinde yapılması kararı aldı.

 

Kültür Mahallesi’nde yapılan eğlencede grubun sokağı araç trafiğine kapatması dikkat çekti.

 

Korona virüse aldırış etmeden eğlenceye devam eden misafirler sosyal mesafesiz ve maskesiz vatandaşların oyun havası oynadığı anlar ise kameralara yansıdı.

 

Mahallede yapılan düğünde eğlenceye katılan vatandaşların yanı sıra, misafirler de eğlenceyi toplu bir şekilde sosyal mesafesiz izledi.

 

Salgını umursamadan oyun oynayan davetliler gelini ortalarına alıp eğlendi. Mahalle sakinlerini korkusu ise virüs bulaşması nedeniyle bölgenin karantinaya alınması

Anahtar Kelimeler:
Kiralık araç bulmak zorlaştıÖnceki Haber

Kiralık araç bulmak zorlaştı

Uyuşturucu tacirlerine göz açtırılmadı!Sonraki Haber

Uyuşturucu tacirlerine göz açtırılmadı!

Haber Yorumları

  • Senget24-07-2020 18:28

    Alın karantinaya da akılları başlarına gelsin

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!