Deneme dalışında evlilik teklif

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA'NIN DALIŞ TURİZMİNDE ÖNEMLİ BİR BÖLGESİ OLAN KAŞ İLÇESİ'NDE İLGİNÇ BİR DALIŞA İMZA ATILDI. KIZ ARKADAŞINI İKNA EDEREK HOCALAR EŞLİĞİNDE DALIŞ YAPAN MEHMET GÖKALP, SUYUN METRELERCE ALTINDA PANKART AÇTI VE KIZ ARKADAŞINA EVLİLİK TEKLİF ETTİ. İŞTE O ANLARIN GÖRÜNTÜLERİ.

Antalya’nın Kaş ilçesinde suyun metrelerce altında evlilik teklifi yapıldı. Genç kızın cevabı ise sevgilisine sarılmak oldu. Suya dalış yapan çift metrelerce derinlikte mutluluğa adım attı. Fener bölgesinde Mehmet Gökalp, kız arkadaşı Mihriban Dağ’ı deneme dalışı yapmaya ikna etti.

 

Hocalar eşliğinde yapılan deneme dalışının ardından, genç adam denizin altında “Benimle evlenir misin? Evet ise sarıl. Hayır ise tüpümü de al git” yazılı pankart açtı. Bunu okuyan genç kız büyük şaşkınlık yaşarken, damat adayına sarıldı. Cevabı alan Gökalp, sevgilisine deniz dibinde yüzüğünü taktı.

 

Mavi derinliklerde yaşanan o anları anemon su altı görüntüleme ekibinden Taner Şahakalkan kaydetti. Suyun yüzüne çıkınca genç çifti arkadaşları tebrik etti.

Anahtar Kelimeler:
Konyaaltı'nda tiyatro heyecanıÖnceki Haber

Konyaaltı'nda tiyatro heyecanı

Oruç reis konyaaltı açıklarında!Sonraki Haber

Oruç reis konyaaltı açıklarında!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!