Borcu Devam Eden Elektrikli Bisikleti Çaldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA’DA ŞAPKA VE MASKEYLE KENDİSİNİ KAMUFLE EDEN ŞÜPHELİ, GENÇ BİR KADININ İŞİNE GELİP GİDERKEN KULLANDIĞI ELEKTRİKLİ BİSİKLETİNİ ÇALDI. BİSİKLETİ 2 AY ÖNCE TAKSİTLE ALDIĞINI İFADE EDEN GENÇ KADIN, “GÜVENLİK KAMERA GÖRÜNTÜLERİNİ İZLERKEN ÇOK SİNİRLENDİM. BU BENİM EMEĞİM, BORCU DA DURUYOR. KENDİ MOTORU GİBİ BİNİP, ARDINDAN DİREKSİYONU KIRIP GİDİYOR” DEDİ.

Olay, 21 Eylül Pazartesi günü Muratpaşa ilçesine bağlı Tahılpazarı Mahallesi’nde meydana geldi. Kurumsal bir şirkette çalışan Dilek Hanım Hurma elektrikli bisikletine binerek sabah saatlerinde işine geldi.

 

Bisikletini park eden Hurma, ardından şirkete girerek işinin başına geçti. Öğle saatlerinde kafasında şapka bulunan, maskesini ise gözlerine kadar takan bir şüpheli bisikletin park edildiği alana gelerek üzerine bindi. Etrafını kolaçan eden şüpheli, daha sonra direksiyonu kırarak 6 bin TL değerindeki bisikleti götürdü.

 

Bisikletinin çalındığını fark eden Hurma, neye uğradığını şaşırdı. İlk olarak iş yerinin güvenlik kamera görüntülerini izleyen Hurma, ardından da polise giderek şikayetçi oldu.

Maskeniz Yüzünüz Olsun Sloganı İle Yola ÇıktıÖnceki Haber

Maskeniz Yüzünüz Olsun Sloganı İle Yola...

SONDAKİKA! Başkan Böcek’in Sağlık Durumunda Yeni GelişmeSonraki Haber

SONDAKİKA! Başkan Böcek’in Sağlık Durumu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!