Böcek Akciğerlerindeki Tahribat Nedeni İle Uyutuluyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK'İN DURUMUNUN AĞIRLAŞTIĞI VE YENİDEN YOĞUN BAKIMA ALINDIĞINA İLİŞKİN SOSYAL MEDYADA ORTAYA ATILAN İDDİALAR ANTALYA GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ. BİLGİ KİRLİLİĞİ NEDENİ İLE BİR AÇIKLAMA YAPMA GEREĞİ DUYAN BÖCEK'E YAKIN İSİMLER VE ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANIN AKCİĞERİNDEKİ TAHRİBAT NEDENİ İLE TEDAVİSİNİN DEVAM ETTİĞİ VE EN KISA SÜREDE SAĞLIKLI BİR BİÇİMDE GÖREVİNİN BAŞINDA OLACAĞINI İFADE ETTİ.

Koronavirüs tedavisi tamamlanan. Ancak akciğer tsdavisi devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in iyileşme süreci ile ilgili son gelişmeler Antalya gündemine bomba gibi düştü.

 

Özellikle sosyal medya üzerinden yapılan yorumlar ve bilgi kirliliği nedeni ile geçtğimiz gün Memorial Antalya Hastanesi Direktörü. OP. Dr Özgün Güngör, bir açıklama yapmış ve Böcek'in tedavi sürecinin iyi gittiğini belirtmişti.

 

Bu açıklamalar sonrasında sosyal medyada dolaşan Böcek'in durumunun ağırlaştığına ilişkin haberlerin bilgi kirliliğinden öteye gitmediğini bildiren Böcek'e yakın isimler , Böcek'in koronavirüsü yendiğini akciğerindeki tahribat yüzünden tedavi gördüğünü kaydetti. Böcek'in yaşadığı şiddetli astım krizleri nedeni ile uyutulduğunu da kaydeden yetkililer kısa zamanda Böcek'in sağlığına kavuşarak görevinin başına geçeceğini söyledi.

 

Gün içinde yaşanan bu gelişmelere yönelik Büyükşehir Belediyesi'nden de bir açıklama yapıldı. Açıklamada; “Sosyal medyada asılsız ve çirkin haberler dolaşmaktadır. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek’in durumu yoğun bakıma alındıktan sonra daha iyiye gitmekte olup tedavisine devam edilmektedir. En yakın zamanda bizlerle olacaktır” denildi.

Anahtar Kelimeler:
Isparta Şehidine AğlıyorÖnceki Haber

Isparta Şehidine Ağlıyor

Mavi Bir Gökyüzü İçin Temiz Hava GünüSonraki Haber

Mavi Bir Gökyüzü İçin Temiz Hava Günü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!