Antalya'nın her noktasında denetim yapıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN 81 İLDE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİNİN UYGULANMASINA YÖNELİK KONTROLLÜ SOSYAL HAYATI HEDEF ALAN DENETİMLER ANTALYA'DA DA GÜN İÇİNDE GERÇEKLEŞTİ. “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” SLOGANI İLE YOLA ÇIKILAN DENETİMLER TOPLUMA AÇIK OLAN HER ALANDA YAPILDI. VATANDAŞ UYARILDI VE KURALLARA UYUN DENİLDİ.

Normalleşme sürecine geçilmesi ile birlikte vatandaşları sanki salgın hiç yokmuş gibi rahat tavırlar sergilemesi İçişleri Bakanlığını harekete geçirdi ve 81 ili kapsayan “Sağlık için Hepimiz için “ sloganı altında uygulama yapıldı.

 

Lokantalar, cafeteryalar gibi insanların toplu olarak bulunduğu alanlarda yapılan denetimlerde koronavirüs tedbirlerine uyulup uyulmadığı, maske takılıp takılmadığı ve sosyal mesafe kurallarına riyayet edilip edilmediğine bakıldı.

 

Konyaaltı sahilinde gün boyu süren denetimlerde de atlı polisler ve martı timleri sosyal mesafe kuralları konusunda vatandaşları uyardı ve sahilde bulunan mekanlarda koronavirüs tedbirlerine uyulup uyulmadığına bakıldı. Kontrollü Sosyal Hayatı hedef alan bu denetimler Antalya'nın her noktasında titizlikle yürütüldü.

Anahtar Kelimeler:
8 yaşindaki kardeşini öldürdüğünü, itiraf ettiÖnceki Haber

8 yaşindaki kardeşini öldürdüğünü, itira...

Korona virüs denetimi bin 500 polisin katılımıyla başladıSonraki Haber

Korona virüs denetimi bin 500 polisin ka...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!