Alanya’da otomobildeki 2 çocuğu kaçırma girişimi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alanya’da otomobildeki 2 çocuğu kaçırma girişimi
ALANYA İLÇESİNDE İÇERİSİNDE 2 ÇOCUK OLAN OTOMOBİLE BİNEREK KAÇIRMAYA ÇALIŞAN ŞÜPHELİ, TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ. AKLİ DENGESİ YERİNDE OLMADIĞINI SAVUNAN ŞÜPHELİNİN KAÇIRMA GİRİŞİMİ İSE GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI.

Alanya'nın Cikcilli Mahallesi Eğri Köprü Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, anneleri ile birlikte pizza almak için dışarı çıkan bir on diğeri 12 yaşındaki iki çocuk bulundukları araç ile birlikte kaçılmaya çalışıldı.

 

Yoldan geçen Burak Ç,  içerisinde iki çocuğun olduğu araca binerek kaçırmak istedi. O anda balkonunda bulunan bir vatandaşın durumu görerek annelere bildirdi.

 

Vatandaşın uyarısıyla anneler aracı ilerletmeye çalışan Burak Ç., müdahale ederek dışarı çıkmasını sağladı. Daha sonra çevredekilerinde yardımıyla şüpheli, ihbar üzerine gelen polise teslim edildi.


Olay ise çevredeki 2 işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamerasına yansıyan götürülerde şüphelinin aracı kaçırma girişimi, annelerin şüpheliye müdahalesi, vatandaşların ve polisin gelmesi yer aldı.


Şüpheli Burak Ç. polis merkezindeki ifadesinde akıl sağlığının yerinde olmadığı iddiasında bulundu.

 

Bunun üzerine Burak Ç., Alanya Alaadin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki Psikiyatri Servisi’ne götürülerek muayene ettirildi. Akli dengesinin yerinde olduğu tespit edilen Burak Ç.daha sonra adliyeye sevk edildi tutuklanarak cezaevine gönderildi.  Ayrıca şüphelinin motosiklet hırsızlığından arandığı ortaya çıktı.

Anahtar Kelimeler:
Sara hastası genç denizde boğularak can verdiÖnceki Haber

Sara hastası genç denizde boğularak can...

“Antalya afet bölgesi ilan edilmeli”Sonraki Haber

“Antalya afet bölgesi ilan edilmeli”

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!