Acı olayı kötü koku ortaya çıkarttı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA'NIN MANAVGAT İLÇESİNDE BİR SİTENİN ZEMİN KATINDAN GELEN KOKULARI FARK SİTE SAKİNLERİ, DURUMU EV SAHİBİNE BİLDİRDİ. DAİREDEN GELEN KOKUYU KONTROL EDEN EV SAHİBİ, TUR ŞİRKETİ ÇALIŞANI 54 YAŞINDAKİ ADAMIN CESEDİNİ BULDU.YALNIZ YAŞAYAN ADAMIN ÖLÜMÜNÜN ÜZERİNDEN 5-6 GÜN GEÇTİĞİ TESPİT EDİLDİ.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan bir sitede zemin kattan kötü kokular yayıldığını fark eden site sakinlerinin ev sahibine haber vermesi ile 54 yaşındaki Yılmaz Türkoğlu'nun yaşamını yitirdiği anlaşıldı. Olay Side Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan bir sitede meydana geldi. Daireden kötü kokular geldiğini fark eden site sakinleri, kokunun zemin katta bir daireden  geldiğiğni tespit ederek ev sahibine haber verdi.

 

Zemin katın balkonundan içeriye giren ev sahibi, kiracısı  54 yaşındaki Yılmaz Türkoğlu'nu  yerde hareketsiz buldu. Ev sahibinin ihbarı üzerine olay yerine gelen Side Jandarma Karakolu ve sağlık ekipleri, Türkoğlu'nun yaşamını yitirdiğini belirtti. Türkoğlu'nun cenazesi, Cumhuriyet Savcısı, adli tabip ve jandarma olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalısmanın ardından otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

 

Yılmaz Türkoğlu'nun ölümünün üzerinden en az 5-6 gün geçtiği ve cesedin çürümeye başlaması ile  kötü bir koku yayıldığını bildirdi. Yılmaz Türkoğlu'nun 2 yıldır sitedenin zemin kat dairesinde yalnız yaşadığı ve tur şirketinde çalıştığı öğrenildi.

Anahtar Kelimeler:
Akademisyen ve öğrenciler kemer'de buluştuÖnceki Haber

Akademisyen ve öğrenciler kemer'de buluş...

Uçurumdan yuvarlanan kamyonet hurdaya döndüSonraki Haber

Uçurumdan yuvarlanan kamyonet hurdaya dö...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!