Uyuşturucu Parası İçin Suriyelileri Gasp Etmiş

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uyuşturucu Parası İçin Suriyelileri Gasp Etmiş
ANTALYA'da kağıt toplayıcılığı yapan 4 Suriyelinin paraları ile cep telefonlarını av tüfeğiyle tehdit ederek, gasbeden M.B. ve A.B. gözaltına alındı. İkilinin, Suriyelileri uyuşturucu alabilmek için gasbettikleri ortaya çıktı. M.B. ve A.B., ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Kaptan İlaçlama

Olay, 25 Ağustos günü sabah saatlerinde, Kızılarık Mahallesi'nde meydana geldi. Silahlı 2 kişi, kağıt toplayıcılığı yapan Suriye uyruklu Yahya Hüseyin, Cemal Ramadan, Mahmut El Ahmet ve Fehed El Hıdır'ın oturduğu eve geldi. 4 Suriyeliyi silahla tehdit eden 2 kişi, 2 cep telefonu ve 150 lirayı gasbedip, kaçtı. Yahya Hüseyin, peşlerinden koşup, takip ettiği gaspçılar tarafından av tüfeğiyle bacağından vuruldu. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen acil sağlık ekipleri, Hüseyin'i ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

Olayla ilgili çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kameralarının kayıtlarından kimliklerini tespit ettiği M.B. ve A.B.'yi gözaltına aldı. Gaspçıların, cep telefonlarından birini sattığı, diğerini de kargoyla başka kente gönderdiği tespit edildi. Polisteki ifadelerinde suçlarını kabul eden ve uyuşturucu temin etmek amacıyla Suriyelileri gasbettiklerini söyleyen M.B. ve A.B., ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Anahtar Kelimeler:
Çirkin Algı Operasyonu!Önceki Haber

Çirkin Algı Operasyonu!

Turist Çiftin Çantasını Çalan Alman Turist, Otel Bilekliğinden Kaldığı Otel Tespit Edilerek YakalandıSonraki Haber

Turist Çiftin Çantasını Çalan Alman Turi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!