Uysal Alanya'da

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uysal Alanya'da
ALANYA'da esnafla buluşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Muratpaşa'da hayata geçirdiğimiz kamusal anlayışı Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığında Türkiye'ye yaymak istiyoruz" diye konuştu.
Kaptan İlaçlama

Başkan Uysal, partisinin il ve ilçe başkanlığı koordinasyonunda pazar günü yapılacak seçimler öncesinde çeşitli temaslarda ve ziyaretlerde bulunmak üzere Alanya'daydı. İlk olarak CHP Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı'yı ziyaret eden Başkan Uysal, bölgenin insanı olarak Alanya'da bulunmaktan çok memnun olduğunu dile getirdi. Uysal, ilçe başkanlığı ziyaretinin ardından CHP Antalya Milletvekili adayı Şengül Yeşildal'la birlikte esnafı ziyaret etti, ilçe sakinleriyle sohbet etti.

 

Başkan Uysal, Alanyalılarla hem değişen Muratpaşa'yı anlattı hem de bu değişimin Türkiye'ye yayılması için 24 Haziran'ın büyük bir fırsat olduğunu söyledi. Başkan Uysal, şöyle konuştu:

 

“Muratpaşa'mızdaki prototip uygulamaları bütün Türkiye'ye yaymak istiyoruz. Asfaltını, çöp konteynerini, bitkilerini kendisi üreten, ürettiğini alana uygulayan, sosyal hizmetlerde Türkiye'de öncü, yıl içinde 12 irili ufaklı festival yapan, insan ayrımı gözetmeksizin bütün birleştirici günleri toplum adına değerlendiren, milli bayramları Türkiye'de en kalabalık kutlayan bir kamusal anlayışı hayata geçirmiş durumdayız. Bunu Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığında Türkiye'ye yaymak istiyoruz."

Anahtar Kelimeler:
'Evde Sağlık Okulu Projesi' Hayata GeçirildiÖnceki Haber

'Evde Sağlık Okulu Projesi' Hayata Geçir...

Pehlivanlar, Kırkpınar'a HazırlanıyorSonraki Haber

Pehlivanlar, Kırkpınar'a Hazırlanıyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!