Trump, Gazeteci Lesley Stahl'i Azarladı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Trump, Gazeteci Lesley Stahl'i Azarladı!
ABD Başkanı Donald Trump, Amerikan CBS kanalı sunucusu Lesley Stahl ile yaptığı röportaj sırasında, kendini suçlu gibi gösterdiğini söylediği sunucuya "Lesley, tamam. Bu arada başkan olan benim, sen değilsin" ifadelerini kullandı.
Kaptan İlaçlama

ABD Başkanı Donald Trump'ın CBS kanalı sunucusu Lesley Stahl ile yaptığı röportaj tartışmalara neden oldu. Röportaj 14 Ekim Pazar günü yayınlandı.

İkili arasındaki diyalog bir süre sonra söz düellosuna dönüştü. Trump, medyanın tavrından hoşlanmadığını belirten açıklamalar yaptı. Bu sırada sunucu Lesley de, seçimlere Rusya müdahalesi iddialarını, göçmen karşıtı politikaları ve kabinedeki değişim konularını Trump'a sordu.

 

Trump gazeteciyi böyle azarladı

Göçmen karşıtı politikaların konuşulduğu sırada ABD Başkanı, Obama döneminde izlenen göçmenlik politikalarına değindi ve geçmiş politikaların mevcut yönetimi zorladığını söyledi. Lesley, Trump'ın bu görüşüne katılmadığını fakat yine de bir savaşın içine girmek istemediği söyledi.

Stahl'ın bu sözlerine karşın Trump, "Lesley, tamam. Bu arada başkan benim sen değilsin" diyerek gazeteciyi azarladı. Trump'ın bu sözleri ülkede tartışmalara neden oldu.

 

Trump gazeteciyi böyle azarladı

Trump, bahsi geçen konular hakkındaki söylentileri yalanladı. Seçimlere Rusya müdahalesi iddiaları konusunda daha fazla soru soran Lesley için Trump, ünlü sunucunun kendisini suçluymuş gibi lanse ettiği imasını yaptı.

Anahtar Kelimeler:
Başkan Böcek, Kılıçdaroğlu İle BuluştuÖnceki Haber

Başkan Böcek, Kılıçdaroğlu İle Buluştu

Nehir'de Tekneye Köpek Balığı Atladı!Sonraki Haber

Nehir'de Tekneye Köpek Balığı Atladı!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!