Trump, Centilmenlikte Sınıfta Kaldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Trump, Centilmenlikte Sınıfta Kaldı
Beyaz Saray'da gazetecilerin sorularını yanıtlayan ABD Başkanı Donald Trump'ın yağmurlu havada elindeki şemsiyeyi sadece kendine tutup eşi Melania Trump ile paylaşmaması tartışmalara neden oldu.
Kaptan İlaçlama

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi First Lady Melania Trump Beyaz Saray'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Havanın yağışlı olması sebebiyle Trump şemsiyesini yanına aldı. Ancak soru-cevap sonrası helikoptere yönelen Trump'ın elindeki şemsiyeyi sadece kendine tutup eşi ile paylaşmaması tartışmalara neden oldu.

TRUMP, ŞEMSİYESİNİ MELENİA İLE PAYLAŞMADI

ABD Başkanı Donald Trump, önceki gün eşi Melania Trump ile Michael kasırgasının vurduğu Florida'ya gitmişti. Beyaz Saray'dan başkanlık helikopterine giderken gazetecilere açıklama yapan Trump, First Lady'den uzaklaşarak dışarıda bıraktı. Bir an şaşkınlık yaşayan Melania Trump, gülümsemeye çalıştı.

"SAÇLARI EN ÖNEMLİ ŞEY"

Daha sonra uzaklaşırlarken de Trump'ın şemsiyeyi yine kendine tuttuğu görüldü. "Saçları en önemli şey" diyerek Trump'ın çok önemsediği saçlarıyla alay eden kullanıcılardan çok sayıda eleştiri de geldi.

TRUMP, CENTİLMENLİKTE YİNE SINIFTA KALDI

Donald Trump geçtiğimiz aylarda Sahibi olduğu Florida'daki Mar-a-Lago golf kulübü dönüşünde uçağa binerken, eşi Melania ve oğlu Barron açıkta olmasına rağmen yağmurlu havada şemsiyeyi kendine tutmuş ve eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Trump hakkında yazılan ve ABD'de zirveye oturarak, çok tartışılan "Fire and Fury: Inside Trump White House" (Trump'n Beyaz Saray'ında Ateş ve Öfke) adlı kitaptaki iddialarda da, başkanın kızı Ivanka'nın arkadaşlarına babasının kelleşmeyi engellemek için kafa derisi küçültme ameliyatı yaptırdığını anlattığı yer alıyor. Söz konusu operasyonda kelleşen bölgenin ölü derisi kesilip çıkarılıyor ve saç çıkması sağlanıyor.

Anahtar Kelimeler:
ATSO'dan “Antalya 4.0” SeferberliğiÖnceki Haber

ATSO'dan “Antalya 4.0” Seferberliği

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ODTÜ'lü Öğrencilere Jest!Sonraki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ODTÜ'lü Öğrenc...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!