Son Dakika! 23 Haziran'da Yarışacak Aday Sayısı Kesinleşti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Son Dakika! 23 Haziran'da Yarışacak Aday Sayısı Kesinleşti
Son dakika! İstanbul İl Seçim Kurulu, 23 Haziran'da tekrarlanacak seçimde yarışacak aday sayısı kesinleşti. AK Parti, CHP, Saadet Partisi, ve Vatan Partisi adaylarının yanı sıra 17 bağımsız aday da yarışacak.
Kaptan İlaçlama

 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine dair kesin aday listesi ilan edildi. İl seçim kurulunca ilan edilen listede; 4 siyasi parti 17 bağımsız aday bulunuyor. Bu liste üzerinden oy pusulalarının basımına da başlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılacak yenileme seçimlerinde uygulanacak takvim işliyor.

İstanbul İl Seçim Kurulu daha önce ilan edilen takvim uyarınca kesin aday listesini açıkladı. Listede, 4 parti ile 17 bağımsız aday bulunuyor.

Seçimde AK Partili Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım, CHP'li Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu, Saadet Partisi adayı Necdet Gökçınar ve Vatan Partisi adayı Mustafa İlker Yücel yarışacak.

OY PUSULALARI BASILIYOR

Bu isimlerin yer aldığı oy pusulalarının basımına da başlandı. Yine seçmen bilgi kağıtlarının dökümüne ve dağıtılması da bugün itibariyle start aldı.

Anahtar Kelimeler:
Muratpaşa'da yeni yönetim belli oldu   Önceki Haber

Muratpaşa'da yeni yönetim belli oldu   

Her Yönüyle Daha Üstün Olacak! Türkiye Üretiminde de Olacak..Sonraki Haber

Her Yönüyle Daha Üstün Olacak! Türkiye Ü...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!