Meryem Dizisi Yayından Kalkıyor Mu?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Meryem Dizisi Yayından Kalkıyor Mu?
Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem'in final yapacağı iddiaları ortalığı karıştırdı. Meryem dizisi izleyicileri bu sorunun cevabını arıyor. Sevilerek izlenen Meryem dizisi final yapacak mı? Meryem dizisi neden bitiyor?

Kanal D'nin Çarşamba günleri ekranda olan dizisi Meryem için final söylentileri sosyal medyada kol geziyor. Peki, 10 Ocak günü 23.bölümüyle ekranda olan Meryem dizisi final yapacak mı? Reyting kurbanı diziler kervanına katıldığı söylenen Meryem dizisi neden bitiyor? Başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı Kanal D Meryem dizisi final bölümü ne zaman yayınlanacak? 

Meryem final mi yapacak?

Televizyonlarda yeni yayın döneminin başlamasıyla beraber, yaz sezonundan kalma birçok dizi sezonun iddialı yapımlarının gölgesinde kalarak final gerçeğiyle yüz yüze geldi. Bu kez de Kanal D'nin geçtiğimiz haftalarda reytinglerin galibi olan dizisi Meryem final ihtimaliyle karşı karşıya. Peki, Çarşamba günlerinin galibi Diriliş Ertuğrul karşısında yayınlanan Meryem için erken veda görünüyor mu?

Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan ve sarmal senaryosu ile diğer yapımlar arasından sıyrılan Meryem, geçtiğimiz aylarla büyük başarılar yakalamıştı. Ancak senaryonun yetersiz kaldığı ve hikayenin artık çözümlendiği söylenen Meryem dizisinin eski reytinglerini yakalayamamasının yanında bu nedenlerle de finale doğru gidebileceği söyleniyor. Meryem dizisi finale dair resmi bir açıklama geldiği takdirde haberimizin detayında yer alacaktır.

Dizi yapımcılarından ve kanaldan herhangi bir resmi açıklama gelmezken, başrollerini Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç'ın paylaştığı Meryem'in 23.bölümüyle 10 Ocak günü final yapacağı söyleniyordu. Sosyal medyada ortaya atılan iddiaların geçerliliği ise henüz bilinmiyor.  

Meryem yerine Mehmed: Bir Cihan Fatihi geliyor 

Meryem dizisinin final yapacağı iddiaları ortalıkta dolanırken, dizinin takipçileri final nedenini merak ediyor. Kanal D yeni dizilerinden olacak Mehmed: Bir cihan Fatihi'nin Çarşamba günü ekrana gelme ihtimali üzerinde durulurken, Meryem'in de ekrana veda etmesi bekleniyor. Ancak Çarşambaların galibi Diriliş Ertuğrul'un rakibi olarak adlandırılan Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin yayın günü resmiyet kazanmadı. 

Meryem son gölümde neler oldu 

Annesinin ölümünden Meryem'i suçlayan Güçlü, Savaş'a cephe alıyor! Derin, Nurten’le işbirliği yaparak kendi kuyusunu kazdığının farkında bile değildir. Nurten, Meryem’i öldürmeye kararlıdır. Derin ise içten içe bunu arzu etse de çekimser davranmaktadır. Derin’in bütün foyaları ortaya çıkmak üzeredir. Güçlü’nün Meryem’e olan kırgınlığı Savaş ile arasına mesafe girmesine sebep olmuştur. Güçlü, Burcu’nun eski kocasına dair bulduğu izin peşine düşmüştür ve bu tehlikeli yolda yapayalnızdır. 

 

 

haber7.com

Anahtar Kelimeler:
Birleşik Krallık Büyükelçisini kabul ettiÖnceki Haber

Birleşik Krallık Büyükelçisini kabul ett...

Sow ilk maçına çıktıSonraki Haber

Sow ilk maçına çıktı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!