Kedi Kurtarma Operasyonu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kedi Kurtarma Operasyonu
Antalya’da bir iş yerinin bacasıyla duvarın arasına sıkışan kedi için mahalle sakinleri ve itfaiye seferber oldu. Uzun uğraşlar sonunda yaramaz kedi, itfaiye ekiplerinin telefondan açtığı kedi sesi sayesinde kurtarıldı.
Kaptan İlaçlama

Olay, Akdeniz Sanayi Sitesinde bulunan bir iş yerinde meydana geldi. 

Sabah saatlerinde iş yerinin bacasına giren afacan kedi, baca ile duvar arasındaki boşluğa düştü. Bu sırada minik yavrunun çıkardığı sesleri duyan dükkan sahipleri ile Şengül Altunsöğüt ismindeki hayvansever, korkan kediyi olduğu yerden çıkarmak için yaklaşık 5 saat boyunca uğraştı.

Yavru kedi bütün çabalara rağmen çıkmayınca, Altunsöğüt  itfaiyeden yardım istedi. Kısa süre sonra olay yerine gelen Antalya Büyükşehir Belediyesine ait itfaiye ekipleri, kediyi uzun bir sopaya bağlı iple çıkarmaya çalıştı.

Cep Telefonundaki Kedi Sesiyle Kurtarıldı

İtfaiye ekipleri, bu yöntemle de başarılı olamayınca cep telefonundan yavru kedi sesini açarak mahsur kalan kedinin dikkatini çekmeye çalıştı.

Hazır bekleyen ekipler, sese doğru yaklaşan yavru kediyi tutarak bulunduğu yerden çıkardı.Dükkan sahipleri, çok korktuğu gözlenen kediye süt vererek sakinleştirmeye çalıştı.

Anahtar Kelimeler:
Dünyayı, 18.5 Gram Cihazla DuyuyorlarÖnceki Haber

Dünyayı, 18.5 Gram Cihazla Duyuyorlar

A Milli Takımı Finlandiyada yalnızca bir taraftar karşıladıSonraki Haber

A Milli Takımı Finlandiyada yalnızca bir...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!