Kazanın Nedeni Çocuk Kaçırma Çıktı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kazanın Nedeni Çocuk Kaçırma Çıktı
ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE ORTALIĞI SAVAŞ ALANINA ÇEVİREN KAZAYA NEDEN OLDUĞU İDDİA EDİLEN, ÇOCUK KAÇIRMA OLAYININ GÜVENLİK KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI. KAZAYA KIZININ KAÇIRILDIĞI İHBARINI ALAN BABA OSMAN GÜNEŞ NEDEN OLMUŞTU.
Kaptan İlaçlama

Geçtiğimiz Salı günü sabah saatlerinde Manavgat’ın en işlek caddelerinden biri olan İbrahim Sözen Caddesi'nde seyir halinde olan Osman Güneş’in kullandığı otomobil, kırmızı ışık ihlali yaparak kavşakta İlknur Karakaya’nın kullandığı otomobille çarpışmıştı. 

Osman Güneş’in kullandığı otomobil, çarpışmanın şiddetiyle kaldırıma çıkarak bir market ve elektronik mağazasına büyük çapta zarar verirken, park halindeki motosikleti altına almıştı.

Kazanın ardından ise kız kaçırma olayı çıktı.Kazanın ardından Osman Güneş’in ambulansta tedavisi yapıldığı sırada polis memuruna ‘çocuğum bulundu mu’ şeklinde soru sormasının nedeninin de kızının kaçırılmak istenmesi olduğu ortaya çıktı.

Tedavisini yaptırdıktan sonra eşi ve kızıyla birlikte Şelale Polis Karakolu Çocuk Büroya giderek şikayette bulunan Osman Güneş, evinin yakınında bulunan güvenlik kamerası görüntülerini de polislere teslim etti. Güvenlik kamerası görüntülerinde 7 yaşındaki kızının ekmek almak için evden çıktığı sırada bisikletle yanına gelen bir başka kişinin çocuğun elinden parayı almak için çaba harcaması görülüyor. 

Osman Güneş, kazanın ardından kaçmasının söz konusu olmadığını, kızının kaçırıldığını duyunca ne yaptığını bilmeden evine koştuğunu, aynı şeyi yine yapacağını söyledi. Güneş'in, en büyük tesellisi kimsenin zarar görmemiş olması

Anahtar Kelimeler:
Helinin cenazesinde silah sesleriÖnceki Haber

Helinin cenazesinde silah sesleri

Şehit aileleri ve gaziler ile yemekte buluştuSonraki Haber

Şehit aileleri ve gaziler ile yemekte bu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!