KANAL V Frekans Değiştiriyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KANAL V Frekans Değiştiriyor
ANTALYA’NIN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİ KANAL V, ARTIK YENİ FREKANSIYLA EVLERİNİZE KONUK OLACAK. NİSAN AYINDAN BU YANA SÜREN YENİ YATIRIMLARINA HIZ KAZANDIRAN KANAL V, TURKSAT 4A’DAKİ FREKANS DEĞİŞİKLİĞİYLE HEM DAHA KALİTELİ, HEMDE DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE YAYIN HAYATINI SÜRDÜRECEK. İŞTE, YAYIN HAYATINI 1 KASIM İTİBARİYLE FARKLI BİR FREKANSTA GERÇELEŞİRECEK OLAN KANAL V’Yİ İZLEMEK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER…
Kaptan İlaçlama

Antalya’nın Tek televizyonu unvanına sahip Kanal V, frekans değiştiriyor. 20 Aralık 1992'den bu yana VİP TV, KANAL VİP ve VTV adıyla turizmin başkentinden dünyaya yayın yapan KANAL V, 2 yıl önceki isim değişikliğinin ardından yeni frekansına da kavuştu.

 

ANONSLAR


Hafta içi her gün Ali Orhan’ın sunduğu Antalya Gündem programıyla yeni güne ‘merhaba’ diyen Kanal V, hafta içi 11.00-12.00-13.00-16.00-18.00- 19.00 ve 21.00 bültenleriyle gündemden öne çıkan gelişmeleri aktaran Kanal V, kaliteli programlarıyla da evlerinize konuk olmayı sürdürüyor. 
 

Yeni Frekansıyla Daha Kaliteli Daha Güçlü

Antalya içinde karasal yayın, ayrıca Türksat Kablo ve Teledünya'da, D-Smart, Digitürk ve Turkcell TV’den seyircilerine ulaşan Kanal V, Türksat 4A’daki yeni frekansıyla daha kaliteli ve daha güçlü bir yayın gerçekleştirmiş olacak.

 

Frekans: 12265, Symbol: 27500, Polarization: V, Fec: 5/6

Kanal ayarlarını manuel yapmak isteyenler için ise frekans bilgileri şöyle; Frekans 12265, sembol 27500 polarizasyon: V ve FEC: 5/6 şeklinde olacak. Televizyonunuzun ayarlarını 1 Kasım’a kadar değiştirmeyi sakın unutmayın…

Doğum Gününde Sürpriz Evlilik TeklifiÖnceki Haber

Doğum Gününde Sürpriz Evlilik Teklifi

Dünya şampiyonu bilardocular BalıkesirdeSonraki Haber

Dünya şampiyonu bilardocular Balıkesirde

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!