Herkes Milyonerin O Ekmeğinin Peşinde

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİNDE 4'E BÖLÜNEN BÜYÜK İKRAMİYENİN BİRİ ANTALYA'DA SATILAN BİLETE İSABET ETMİŞTİ. HABER AJANSLARI ANTALYA'DA İLAÇ FİRMASI ÇALIŞANI MURAT TOKMAK'A BÜYÜK İKRAMİYENİN ÇIKTIĞI HABERLERİNİ PAŞLAŞTI. AJANSLARIN BU HABERİNE TOKMAK'TAN YALANLAMA GELDİ. ŞANSLI KİŞİ BEN DEĞİLİM. İŞİMİN BAŞINDAYIM CUMA GÜNÜ ÇALIŞTIĞIM İŞ YERİNE BEKLERİM DEMİŞTİ. KANAL V HABER EKİBİ DAVETE İCABET ETTİ. BAKIN HANGİ GÖRÜNTÜLERİ KAYDETTİ.

Büyük ikramiye kazananın kendisi olmadığını söyledi. Basında yer alan haberler üzerine de gazetecileri iş yerine davet etti. Talih kuşunun kimin omzuna konduğu gizemini çözmek için Kanal V Haber ekibi Tokmak'ın işyerine gitti. 

İddiaya göre Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan 4 kişiden biri Murat Tokmak. Tokmak'ın mesai arkadaşları1 Ocak'tan beri işe gelmediğini ve nerede ne yaptığını bilmediklerini söylemişti.  Talihli olduğu öne sürülen Murat Tokmak'tan talihli iddialara yalanlama gelmişti. 

Murat Tokmak, Eşinin rahatsızlığı nedeni ile izin kullandığını, bilet alacak parasının olmaması nedeniyle bilet dahi satın almadığını ifade etmişti. İşinin başında olduğunu söyleyip merak edenleri de iş yerine davet etmişti. 

Öte yandan Tokmak, sabah saatlerinde de çöp dökerken görüntülendi.

 

Anahtar Kelimeler:
Hayırseverlerden Bir Okul DahaÖnceki Haber

Hayırseverlerden Bir Okul Daha

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Fransız gazeteciye FETÖ fırçasıSonraki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Fransız gazetec...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!