Erdoğan'dan Çevreci Geçinenlere Tepki

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Erdoğan'dan Çevreci Geçinenlere Tepki
CUMHURBAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN BEŞTEPE MİLLET KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİNDE YAPILAN ELEKTRİK SANTRALLERİ TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI. MEYVE VEREN AĞACIN TAŞLANACAĞINI SÖYLEYEN ERDOĞAN,ENERJİ YATIRIMLARINI SABOTE ETMEYE ÇALIŞAN MARJİNAL GRUPLARI ELEŞTİRDİ
Kaptan İlaçlama

Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezinde yapılan Elektrik Santralleri Toplu Açılış Törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gezi olayları üzerinden enerji yatırımlarını sabote etmeye çalışan marjinal grupları eleştirdi.

2017 senesinde kamu ve özel sektörün inşa ettiği tesislerin toplu açılış töreninin gerçekleştirildiğini belirten Erdoğan, bu tören ile yıl bitmeden 6 bin 90 megavat gücünde bin 583 tesisin Türkiye’ye kazandırıldığını belirtti.

 

Türkiye'nin kendi öz kaynaklarından enerji üretimi yapmasını da istemeyen kesimler bulunduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı kesimlerin Türkiye'nin enerji hamlelerini batalamakla suçladı

Erdoğan bir dönem HES'lere karşı çıkanların şimdilerde Nükleer enerjiye karşı çıktığına dikkat çekti 

Ak parti hükümeti döneminde ülkenin orman varlığını 21 milyon hektardan 22,5 milyon hektara çıkarıldığına vugu yapan Erdoğan, Gezi parkı eylemlerini düzenleyenlere seslenerek konuşmasını tamamladı.

Konuşmanın ardından Erdoğan; Adana, Kırıkkale ve Muğla’ya telekonferans sistemi ile bağlanarak yapılan yatırımları açılışlarını yaptı.

Alanya'da Hırsızlık Çetesi ÇökertildiÖnceki Haber

Alanya'da Hırsızlık Çetesi Çökertildi

Azerbaycanın jestine Beşiktaştan jestle karşılıkSonraki Haber

Azerbaycanın jestine Beşiktaştan jestle...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!