Doğum Gününde Sürpriz Evlilik Teklifi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Doğum Gününde Sürpriz Evlilik Teklifi
EVLİLİK TEKLİFİ HER GENÇ KIZIN HAYALİDİR. BURDUR'DA BİR GENÇ KIZ HAYALLERİNİN MUTLULUĞUNU YAŞADI. 30 YAŞINDAKİ ÖĞRETMEN KENAN KAYALARLI, KIZ ARKADAŞI BAŞAK ÖNCEL'E 26'NCI YAŞINI KUTLADIĞI DOĞUM GÜNÜNDE SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ YAPTI.
Kaptan İlaçlama

Burdur'da özel bir kolejde halk oyunları öğretmenliği yapan Kenan Kayalarlı, aynı okulda sınıf öğretmeni olan ve iki yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Başak Öncel'e doğum gününde sürpriz evlilik teklifi için hazırlık yaptı. Kayalarlı'ya arkadaşları da yardım etti.

 

 Diz Çöküp Evlilik Teklif Etti

Kenan Kayalarlı'nın fotoğrafının bulunduğu maskeleri yüzlerine takan arkadaşları, Başak Öncel'in evine giderek güllerle yaklaşık 200 metre ilerideki Gençlik Parkı'na davet etti. Burada sevgilisini mumlarla yaptığı kalp simgesi içerisinde Kayalarlı karşıladı. Diz çöken Kayalarlı kız arkadaşına burada evlilik teklifinde bulundu. "Evet" yanıtını alan Kayalarlı, Başak Öncel'in parmağına yüzük taktı. Çift daha sonra arkadaşlarının alkışları eşliğinde üzerinde fotoğrafları bulunan pastayı keserek birbirlerine ikram etti. 

Anahtar Kelimeler:
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polonya Cumhurbaşkanı Duda İle Ortak Açıklama YaptıÖnceki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polonya Cumhurbaş...

KANAL V Frekans DeğiştiriyorSonraki Haber

KANAL V Frekans Değiştiriyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!