Bu Masa Başka Masa

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL'IN HER HAFTA ÇARŞAMBA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ TURUNÇ MASA GÖRÜŞMELERİNİ KANAL V HABER MERKEZİ OLARAK TAKİP ETTİK. TURUNÇ MASADA SANDALYESİNE OTURAN BAŞKAN UYSAL'A KİMİ DÜĞÜN DAVETİYESİ GETİRDİ, KİMİ SIKINTILARINI ANLATTI. İŞTE TURUNÇ MASADA YAŞANANLAR

 

Aslında Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal'ın randevusuz görüşmeleri Turunç Masa'nın kuruluşundan daha da eskiye dayanıyor. Turunç Masa'nın kurulmasıyla beraber Muratpaşa sakinleri her Çarşamba belediye binasına gelip kayıt oluyor ve Başkan Uysal ile bire bir görüşüyor.

 

Vatandaşların şikayetlerini sonuna kadar dinleyen Başkan Uysal, görüşme sırasında birim başkanlarına talimat vererek sorunu çözüme ulaştırıyor.

2017 yılı Ocak ayından itibaren bugüne kadar bin 413 kişiyle bire bir görüştü. 

 

Randevusuz görüşmenin seçim vaatlerinden biri olduğunu hatırlatan Uysal, turunç masa görüşmelerinin nasıl geçtiğini muhabirimiz Begüm Aksoy'a anlattı. .

 

 

Başkan Uysal'ı bugün ziyaret edenler arasında TÜBİTAK'ın düzenlediği proje yarışmasında birinci olan özel okul öğrencisi Özge Ceren Apalı ve proje hocası da vardı.

 

HABER: BEGÜM AKSOY
KAMERA: MEHMET KARAKAŞ

Anahtar Kelimeler:
Başkan Türel İftarını Korkuteli'nde YaptıÖnceki Haber

Başkan Türel İftarını Korkuteli'nde Yapt...

Antalya'da Lösemi TedavisiSonraki Haber

Antalya'da Lösemi Tedavisi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!