Belkin, Linksys ve Wemo Artık Foxconn'un!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Belkin, Linksys ve Wemo Artık Foxconn'un!
Foxconn gerçekleştirdiği satın alma ile teknoloji dünyasında adeta şok etkisi yarattı. Belkin International satın alımı ile Linksys, Wemo ve Phyn gibi markalar da Foxconn Interconnect Technology (FIT) bünyesine dahil oldu.
Kaptan İlaçlama

Foxconn tarafından Bekin satın alındı!

Daha çok iPhone akıllı telefonları üreten Tayvan merkezli şirket olarak tanınan şirket, yaklaşık 866 milyon dolar karşılığında Linksys, Wemo ve Phyn markalarını da elinde bulunduran Belkin satın alımı ile önemli bir hamle gerçekleştirmiş durumda.

Bu sayede şirketin mobil aksesuar ve akıllı ev ürünleri portfolyosu ile adından söz ettireceğini söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere Belkin; ev ve kurumsal Wi-Fi ağ çözümleri, dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlar için kaliteli aksesuarlar, ev enerji yönetimi ve otomasyon sistemleri ile ilgili olarak birçok ürünün üreticisi.

Satın alma sonrasında Belkin yine ayrı bir organizasyon olarak yoluna devam edecek. Ayrıca, Belkin CEO’su Chet Pipkin’in de Foxconn yönetim kadrosuna dahil olacağı tahmin ediliyor. Belkin, çatısı altına girdiği şirketin dünya kalitesinde üretim yetenekleri sayesinde operasyon verimliliği ve rekabet anlamında da ellerinin güçlendiğinin altını çiziyor.

Anahtar Kelimeler:
Çaldığı Kamyonetle Hırsızlık Yaptı !Önceki Haber

Çaldığı Kamyonetle Hırsızlık Yaptı !

Aksu'da Fidanlar Toprakla BuluştuSonraki Haber

Aksu'da Fidanlar Toprakla Buluştu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!