Başkan Uysal felçli hastayı ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Uysal felçli hastayı ziyaret etti
Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, Yüksekalan Mahallesi’nde yaşayan ancak geçirdiği hastalık nedeniyle evinden çıkamayan 65 yaşındaki Neriman Ulusoy’u evinde ziyaret etti.

Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, kendisini çok görmek istemesine rağmen geçirdiği felce bağlı olarak evinden çıkamayan 65 yaşındaki Neriman Ulusoy’u kırmadı, aileyi evinde ziyaret etti. Ulusoy ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Uysal, “Bir ihtiyacınız olduğunda Muratpaşa Belediyesi’ne ulaşmakta en ufak bir tereddüt yaşamayın. Arayacağın numara belli, Turunç Masa’nın 444 8 007 numaralı telefonu” dedi.


Bu numara aracılığıyla Muratpaşa Belediyesi’nin evde sağlık ve kişisel bakım hizmetlerine ulaşabileceklerini belirten Başkan Uysal, “Ulaştığınız zaman ne gerekiyorsa doktorumuz, hemşiremiz, sosyal hizmet uzmanımız, kuaförümüz yerine getirecektir. Öyle ‘Ümit Uysal bizi ziyaret etti’ falan demenize de gerek yok. Çünkü Muratpaşa Belediyesi’nde torpil yok. Herkesin ulaşabileceği, eşit hizmet var” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
Apartman bahçesinde 2 adet el bombası bulunduÖnceki Haber

Apartman bahçesinde 2 adet el bombası bu...

Yörükler Başkan Uysal’ı ziyaret ettiSonraki Haber

Yörükler Başkan Uysal’ı ziyaret etti

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!