Başkan Uysal Survivor'da!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Uysal Survivor'da!
MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3. Engelsiz Gösteri: Survivor'da "Hayatı değiştirmek için çaba sarf etmek gerekiyor. Daha fazla paylaşmak ve bütün engelleri aşmak gerekiyor" dedi.
Kaptan İlaçlama

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Falez Rotaract Kulübü'nün bu yıl 3'üncüsünü düzenlediği Engelsiz Gösteri: Survivor'a katıldı. Falez-2 Park'ta engelli derneklerinin de katılımıyla bahar şenliği havasında geçen etkinlikte özel çocuklar survivor parkurlarında eğlendi, resim, yüz boyama ve köpük atölyelerine katıldı.

 

Başkan Uysal da özel çocuklarla birlikte survivor parkurunda oyunlar oynarken yaptığı konuşmada toplumun dezavantajlı kesimlerini hayatın olağan akışı içine dahil etmek için sahici çabalar ortaya koymak gerektiğini söyledi. Başkan Uysal, “Hayatı değiştirmek için çaba sarf etmek gerekiyor. Daha fazla paylaşmak ve bütün engelleri aşmak gerekiyor. Bunu yaparken de sürdürülebilir, tutarlı bir şekilde bu çabayı hayata geçirmek gerekiyor" diye konuştu.Başkan Uysal, konuşmasını ardından katılımcı derneklere plaketlerini takdim etti.

Anahtar Kelimeler:
Yörük Kültürü Kepez'de Yaşatılıyor!Önceki Haber

Yörük Kültürü Kepez'de Yaşatılıyor!

Akşener Uysalla yürümek istiyorSonraki Haber

Akşener Uysalla yürümek istiyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!