Bahçeli'den Barzani'ye Çok Sert Uyarı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bahçeli'den Barzani'ye Çok Sert Uyarı
MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ, PARTİSİNİN TBMM'DEKİ YENİ YASAMA DÖNEMİNİN İLK GRUP TOPLANTISINDA KONUŞTU. BARZANİ'YE YÖNELİK KONUŞAN BAHÇELİ YAPTIĞI KONUŞMADA SON ZAMANLARIN EN SERT SÖZLERİNİ SÖYLEDİ. İŞTE BAHÇELİ'NİN KONUŞMASININ SATIR BAŞLARI

Konuşmasına bu sözlerle başlayan MHP ilideri Bahçeli, konuşmasının neredeyse tamamında Barzani'yi hedef aldı ve çok sert sözlerlerle Barzani'ye seslendi.

Bahçeli konuşmasıda sözde referandumun 4 parçalı büyük kürdistannın ön çalışması olduğunu belirtti. Bahçeli Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da Kerkük'e sahip çıktığı için teşekkür etti. Bahçeli konuşmasında Barzani'yi ve Türkiye'ye kafa tutmaya çalışan teröristlere sert uyarıda bulundu.

MHP Genel Başkanı Bahçeli 5 bin ülkücünün Türkmen bölgesine gitmek için hazır beklediğini tekrarladı ve blöf yapmadığını vurguladıBahçeli konuşmasında Barzani'ye dedesinin de akibetini hatırlatarak son verdi. Bahçeli şartlar oluştuğunda ve zamanı geldiğinde Türkiye'nin ne grekiyorsa yapacağını belirtti ve Kerkük ile Musul'a plaka verdi. 

Anahtar Kelimeler:
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Birlik ÇağrısıÖnceki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Birlik Çağrısı

Kaş'ta Dalış Şampiyonası Kortejle BaşladıSonraki Haber

Kaş'ta Dalış Şampiyonası Kortejle Başlad...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!