Ambulansta Oksijen Tüpü Patladı, Hasta Yanarak Öldü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ambulansta Oksijen Tüpü Patladı, Hasta Yanarak Öldü
Burdur'da inanılması güç bir kaza yaşandı. Solunum yolu rahatsızlığı ile ilçe Devlet Hastanesine kaldırılan 58 yaşındaki İsmail Sargın, yapılan ilk müdahalenin ardından Burdur Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Nakil sırasında ambulansta oksijen tüpünün patlaması ile çıkan yangında Sargın yanarak hayatını kaybetti.
Kaptan İlaçlama

Ambulanstaki oksijen tüpünün patlaması sonucu çıkan yangında 1 hasta yanarak yaşamını yitirdi.Olay, Solunum yolu rahatsızlığı bulunan İsmail Sargın'ın Yeşilova Devlet Hastanesi'nden Burdur Devlet Hastanesi'ne sevki sırasında yaşandı.

Ambulans, Göl Evleri mevkiine geldiğinde saat 04.30 sıralarında içindeki oksijen tüpü bilinmeyen bir nedenle patladı. Patlama nedeniyle ambulansta yangın çıktı.İkinci oksijen tüpünün patlaması nedeniyle yangın daha da büyüdü. Alevler nedeniyle hastayı dışarı çıkaramayan sağlık görevlilerinin haber vermesiyle olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

Ekiplerin müdahalesiyle yangın söndürülürken, küle dönene ambulanstaki İsmail Sargın yanarak yaşamını yitirdi.

Patlama sırasında anestezi teknikeri İbrahim Bölükbaşı'nın hastanın yanında olduğu kaydedildi.

İsmail Sargın'ın cenazesi polis, sağlık ekipleri ve cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Burdur Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Olaydan yara almadan kurtulan Hamza Tokgöz, Levent Yaman, İbrahim Bölükbaşı ve Teslime Sargın kontrol amacıyla hastaneye gönderildi.

 

Anahtar Kelimeler:
Kadro Dışının Perde Arkası! 4 İsim Yok...Önceki Haber

Kadro Dışının Perde Arkası! 4 İsim Yok.....

Talabani İçin Diyarbakır'da Yas Evi!Sonraki Haber

Talabani İçin Diyarbakır'da Yas Evi!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!