Ahmet Hakan, Asena Atalay ve Caner Erkin'e Sitem Etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ahmet Hakan, Asena Atalay ve Caner Erkin'e Sitem Etti
Ahmet Hakan, çocukları için kayyum atanan Asena Atalay ile Caner Erkin'e "Kendinize gelin ve çocuğunuza sahip çıkın" diyerek sitem etti.

Köşe yazarı Ahmet Hakan,çocukları için kayyum atama talebinde bulunulan Beşiktaş'ın yıldızı Caner Erkin ile eski eşi Asena Atalay'a dünkü yazısında "Ey Asena ve Caner, çocuğunuza sahip çıkın" diyerek tepki gösterdi.

"KENDİNİZE GELİN, ÇOCUĞUNUZA SAHİP ÇIKIN"

Ahmet Hakan yazısında şunları söyleyerek eski evli çiftte sitem etti:

Ey Asena! Ey Caner!
Çocuğunuza, yavrunuza kayyum atanacak! Önü alınamaz bir travmayla baş başa kalacak çocuğunuz, yavrunuz. Madem bu çocuğu dünyaya getirdiniz... O zaman gereğini yapın! Bir araya gelip sorunlarınızı çözün! Kısacası kendinize gelin!

MAHKEME ÇOCUĞA KAYYUM ATANMASINA KARAR VERDİ

Caner Erkin'in oğlunu alabilmek için açtığı velayet davasında mahkeme çocuğu temsilen davayı takip açısından küçük Çınar'a kayyum atanmasına karar verdi. Geçtiğimiz gün İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Caner Erkin'in avukatı Nazlı Kara ve Asena Atalay'ın avukatı Beyza Sındıraç katıldı. Karar aşamasına gelen davada Aile Mahkemesi Hakimi, Yargıtay Hukuk Kurulu'nun 'çocukların hakların korunması için kayyum atanması' yönünde nisan ayında bir karar açıkladığını, bu nedenle de velayet davalarında çocukları temsilen kayyum atandıktan sonra karar vereceğini belirtti.

ÇOCUĞUN KİMDE KALACAĞINA AİLE MAHKEMESİ KARAR VERECEK

Hakim, Çınar'a kayyum atanması için Sulh Hukuk Mahkemesi'ne ihbarda bulundu. Sulh Hukuk Mahkemesi Çınar'a bir kayyum belirledikten sonra, velayetin değiştirilmesi davasında Çınar'ın anne Asena Atalay'da mı yoksa baba Caner Erkin'de mi kalacağına aile mahkemesi karar verecek.

Ahmet Hakan'ın yazısı...

Anahtar Kelimeler:
Korkulan Oldu! Orman Yangını Adranasan'a YayıldıÖnceki Haber

Korkulan Oldu! Orman Yangını Adranasan'a...

Komedyen Şafak Sezer'in Ağabeyi, Yankesicilikten Gözaltına AlındıSonraki Haber

Komedyen Şafak Sezer'in Ağabeyi, Yankesi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!